Jak domowy relaks, to tylko w fotelu z książką lub na kanapie przy ulubionym serialu. Najlepiej, jeśli nic nam tego relaksu nie zakłóci. Meble tapicerowane mają to do siebie, że wchłaniają brud, kurz i nieprzyjemne zapachy. Czasem może to powodować dyskomfort, gdy z nich korzystamy przez dłuższy czas. Oczywiście nikt z nas nie poświęci chwili przyjemnego odpoczynku na czasochłonne pranie tapicerki. I tutaj rozwiązanie podsuwa nam marka Tefal.

Spis treści

  Para w ruch!

  Gorąca para doskonale radzi sobie z mikroorganizmami, gromadzącym się kurzem i brzydkimi zapachami. Generator pary Tefal pozwala odświeżać kanapy i fotele za pomocą pary, likwidując nieprzyjemne zapachy i 99,9 % bakterii.

  Para buch! 

  Gorąca para w generatorze Tefal uzyskuje temperaturę sięgającą 230° C. Dodatkowo wyrzucana jest ona z żelazka pod dużym ciśnieniem, od 5,5 do 8 barów, w ilości od 100 do 650 g/min. Te parametry świadczą o skuteczności, jaką daje gorąca para. Pozwala usuwać bakterie i eliminować roztocza,  które na meblach wypoczynkowych gromadzą się wyjątkowo licznie, a także odświeżać tkaniny. Co istotne, żelazko z generatorem wysyła parę w głąb czyszczonych tkanin – nie jest przy tym konieczny bezpośredni kontakt stopy żelazka z czyszczoną powierzchnią. Dzięki temu tkaniny się nie niszczą i nie nabłyszczają.

  Kanapy i fotele jak nowe

  Generatory pary Tefal pozwalają intuicyjnie i sprawnie dystrybuować parę na dowolne powierzchnie, pionowo lub poziomo. Odświeżanie mebli tapicerowanych staje się łatwe, szybkie i bez konieczności zamaczania czy szorowania. Kilka uderzeń pary wystarczy, by usunąć zanieczyszczenia i brzydkie zapachy. Na koniec możemy odkurzyć odnowioną powierzchnię, choć i bez tego włókna takich tkanin, jak welur, wyraźnie się podniosą i mebel będzie wyglądał, jak nowy. I gotowe! Znów możemy cieszyć się świeżym, estetycznym wyglądem naszych mebli.

  Pranie na sucho to metoda, która spodoba się zwłaszcza właścicielom zwierzaków, lubiących wylegiwać się w fotelach lub na kanapie. Na koniec odkurzania i po ręcznym zapraniu plam, można użyć pary z generatora i upewnić się, że w ten sposób zadbaliśmy nie tylko o wygląd, ale i higienę tkaniny. Dzięki użyciu gorącej pary mamy pewność, że pozbędziemy się alergenów i bakterii, które nasi milusińscy często po sobie zostawiają. Zapomnij o częstym szorowaniu i suszeniu mebli wypoczynkowych przez długie godziny. Zaoszczędź na firmach oferujących oczyszczanie tapicerki. Generator pary Tefal pozwoli Ci osiągnąć najlepsze efekty czyszczenia, oszczędzając Twój czas, energię i pieniądze.

  Tagi:

  Czy ten artykuł był pomocny?